facebook twitter Google Plus
Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı özeti:

Most Productions'un yapımcılığını yaptığı Mahinur Ergun'un senaryolaştırdığı Ekin Koç ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Sırları 9. bölümüyle 27 aralıkta Star Tv'de. Hakan'ın ansızın gelişi Kuzgun evinde bomba etkisi yaratır. Ailenin toplandığı bu özel gecede Hakan her şeyi berbat etmiştir. Seher, Kemal ve Şirin babalarının ihanet ettiğini düşünerek Burak'ın evine yerleşirler. Seher ve Burak giderek birbirlerine yakınlaşır.


Hayat Sırları dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Sırları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: hayat sırları fragmanı izle, hayat sırları fragman, hayat sırları yeni dizi, hayat sırları, Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Sırları 9. Bölüm Fragmanı özeti