facebook twitter Google Plus
Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Most Productions'un yapımcılığını yaptığı Mahinur Ergun'un senaryolaştırdığı Ekin Koç ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Sırları 7. bölümüyle 13 aralıkta Star Tv'de. Kemal Banu'dan aldığı borç parayı zamanında kızın babasına geri verir. Banu her geçen gün daha çok aşık olduğu Kemal'e bir türlü açılamaz. Bu sırada Kemal'de kafede tanıştığı Tuba'ya karşı boş değildir. Kemal'in Tuba'ya olan hisleri Banu'da büyük bir sarsıntı yaşatır. Mustafa ile konuşan Hakan duygusal anlardan sonra evine döner. Yaşananları annesinden saklamaya devam eder. 


Hayat Sırları dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Sırları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Sırları 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti